Welcome to Restaurant(ing) 0.332 265 5455 ozelcigerci@gmail.com Hoş Geldiniz(Tr)

“ÖZEL CİĞERCİ” ailesi olarak geda-hizmet sektöründe yılların verdiği tecrübe ve her geçen gün yenilenen altyapımızla siz değerli müşterilerimize kendinizi ÖZEL hissetme İmkanı sunuyoruz...

Tüm ürünlerimizi; güvenle, huzur dolu bir yemek keyfi yaşamanız adına, helal kesim sertifikalı, ulusal ve uluslar arası gıda normlarına uygun, kalite ve hijyenden taviz vermeden itina ile hazırlıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize ÖZEL olduğunuzu göstermeyi vaat ediyoruz..

 

"Bizi denemediniz mi?"

Restoranda; Ciğer, Et, Tavuk, Kebap gibi ızgara çeşitlerinin yanı sıra, Antakya’nın meşhur Künefesinin de lezzetine varabilirsiniz..

 

 

Servislerimizle birlikte size sunduğumuz
salatalarımız anlık olarak hazırlanmaktadır.

 

 

“Geç saatlere kadar sizlerleyiz...”
Siz kıymetli misafirlerimize daha uzun süre hizmet verebilmek için restoranımız; pazar günleri gece 00.30, diğer günler gece 01.30 saatlerine kadar servis sunmaktadır.

 

 

ÖZEL günlerinizde sizinleyiz
Özel günleriniz ve toplantılarınız siz değerli misafirlerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına restoranımızın 3. katında bulunan salonumuz sizler için hazırdır. klima ve sinevizyon sistemlerinin bulunduğu salonumuza rezervasyon için bir telefonunuz yeterlidir..