Welcome to Restaurant(ing) 0.332 265 5455 ozelcigerci@gmail.com Hoş Geldiniz(Tr)

KÜNEFE

KÜNEFE

Günlük hazırlanan taze kadayıf; Hatay ilimizden gelen 1. sınıf künefe peyniri, Şanlıurfa ilimizden gelen1. sınıf tereyağı Gaziantep ilimizden gelen 1. sınıf fıstıklar ile ürettiğimiz meşhur tatlımızdır. Özel tavasında yağ ile pişirdikten sonra sıcak olacak servis edilir.

TANTUNİ

TANTUNİ

Günlük-taze dana eti el ile incecik parçalar haline getirilerek tavada pişirildikten sonra taze sebzeler eşliğinde dürüm yapılmış halidir. Közlenmiş biber-biber turşusu ve limon ile servis edilir

TAVUK DÜRÜM

TAVUK DÜRÜM

Özenle hazırlanmış tavuklarımızın, kömür ızgarasında pişirildikten sonra taze sebzeler eşliğinde lavaş ekmeğine dürüm yapılmış halidir. Közlenmiş biber-biber turşusu ve limon ile servis edilir.

KEBAP DÜRÜM

KEBAP DÜRÜM

Özenle hazırlanmış kebaplarımızın, kömür ızgarasında pişirildikten sonra taze sebzeler eşliğinde lavaş ekmeğine dürüm yapılmış halidir. Közlenmiş biber-biber turşusu ve limon ile servis edilir.


CİĞER DÜRÜM

CİĞER DÜRÜM

Günlük-taze ciğerin kömür ızgarasında pişirildikten sonra, taze sebzeler eşliğinde lavaş ekmeğine dürüm yapılmış halidir. Közlenmiş biber-biber turşusu ve limon ile servis edilir.

ET DÜRÜM

ET DÜRÜM

Özenle hazırlanmış etlerimizin, kömür ızgarasında pişirildikten sonra taze sebzeler eşliğinde lavaş ekmeğine dürüm yapılmış halidir. Közlenmiş biber-biber turşusu ve limon ile servis edilir.

KANAT SERVİS

KANAT SERVİS

Günlük-taze tavuk kanatları ÖZEL hazırlanmış sosumuzla bütünleşir, kömür ızgarasında pişirildikten sonra ezme salata, sumaklı soğan, fırında pişirilmiş ÖZEL soğan ve yeşillik tabağıyla servis edilir.

TAVUK SERVİS

TAVUK SERVİS

Taze tavuk göğsünden doğranan tavuk parçaları ÖZEL hazırlanmı sosumuzla bütünleşir, kömür ızgarasında pişirildikten sonra ezme salata, sumaklı soğan, fırında pişirilmiş ÖZEL soğan ve yeşillik tabağıyla servis edilir.


ADANA KEBAP

ADANA KEBAP

Günlük-taze kuzu eti tek tek bütün sinirlerinden arındırılarak el ile kıyma haline getirilir. Çeşitli sebze ve baharatlarla harmanladıktan sonra kömür ızgarasında pişirilerek ezme salata, sumaklı soğan, fırında pişirilmiş ÖZEL soğan ve yeşillik tabağıyla servis edilir.

ET SERVİS

ET SERVİS

Günlük-taze dana eti 1 gün ÖZEL hazırlanmış sosumuzda bekletilir, kuyruk yağı ile birlikte kömür ızgarasında pişirildikten sonra ezme salata, sumaklı soğan, fırında pişirilmiş ÖZEL soğan ve yeşillik tabağıyla servis edilir

CİĞER SERVİS

CİĞER SERVİS

Günlük-taze kuzu ciğeri yağ ile kıvamına gelmesi için taze kuyruk yağı ile birlikte hiçbir katkı maddesi ve baharat eklenmeden, köür ızgarasında pişirildikten sonra, ezme salata, sumak soğan, fırında pişirilmiş ÖZEL soğan ve yeşillik tabağıyla serviz edilir.